7 stycznia 2018 r.

Spotkanie opłatkowe

Z inicjatywy pani Moniki Wiśniewskiej - Sołtyski Pogalewa Wielkiego oraz Księdza Proboszcza - Zbigniewa Bielewicza, podczas spotkania opłatkowego w świetlicy wiejskiej w Pogalewie mieliśmy po raz kolejny okazję zaprezentować przedstawienie jasełkowe. Licznie zebrani widzowie ze wzruszeniem obejrzeli nasze występy i nucili kolędy. Była także wspólnie odśpiewana kolęda na bis. Bardzo miłym gestem, okazał się przygotowany dla młodych aktorów przez panie z Pogalewa -  poczęstunek złożony z pysznych ciast, którymi podziękowały one dzieciom za piękną grę.
Dziękujemy Księdzu Proboszczowi i pani Monice za zaproszenie nas na to bardzo ważne dla naszej lokalnej społeczności wydarzenie, a pani Sołtys także za pomoc przy przygotowaniu scenografii. Została ona wzbogacona przez panią Barbarę Kawkę w piękne stroiki, za co też bardzo dziękujemy. Szczególne podziękowania należą się także rodzicom, którzy mimo niedzielnego popołudnia, zadbali o obecność naszych małych artystów.

Drodzy Państwo, którzy nas tak licznie wsparliście, dzięki Wam nasze przedstawienie było naprawdę udane :) Mamy nadzieję, że nasza współpraca jeszcze nie raz zaowocuje wspólnymi tak uroczystymi spotkaniami uczniów i mieszkańców naszych wiosek.