17 października 2017 r.

II Spotkanie z muzyką

Drugie spotkanie z muzyką prowadzone przez Agencję Artystyczną Aliny Zwoźniak przebiegało pod hasłem "Bezpiecznie i zdrowo - program o ekologii i bezpiecznej drodze do szkoły i przedszkola".

Było jak najbardziej muzycznie :) Można powiedzieć, że w "śpiewający sposób" uczyliśmy się znaczenia znaków drogowych i opowiadaliśmy o sytuacjach, w których należy zachować szczególną ostrożność. Wiemy, jak bardzo ważne dla bezpieczeństwa swojego i kierowców jest to, byśmy w szare jesienne i zimowe poranki oraz popołudnia byli widoczni. Na pewno ułatwiają to odblaski i specjalne kamizelki.

Fajnie jest się uczyć w rytmie muzyki. Nie możemy się już doczekać na spotkanie listopadowe, którego gościem specjalnym będzie pewien ciekawy instrument.