13 października 2017 r.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Były słowa wdzięczności, podziękowania, kwiaty i wspaniała uroczystość przygotowana przez uczniów kl. IV - VII. Piosenki przeplatały się z wierszami i żartami z nauczycieli, ale na szczęście ci nasi, mają poczucie humoru i potrafią się śmiać z belferskich, czyli swoich niedoskonałości. Potem było naprawdę bardzo, ale to bardzo uroczyście. Pani dyrektor Iwona Tłuczek wręczyła pracownikom szkoły nagrody. W tym roku szkolnym Nagrodę Dyrektora otrzymali: p. Lucyna Sawicka - nauczycielka zerówki, p. Krystyna Charchut - woźna, p. Monika Tyszkowska - woźna, p. Małgorzata Lodzińska - kucharka i p. Stanisława Broniewicz - kucharka. Nauczyciel wychowania fizycznego - p. Roman Wolski otrzymał Nagrodę Burmistrza. Zaś p. Iwona Tłuczek z okazji przypadającej w tym roku szkolnym rocznicy 20 - lecia pełnienia funkcji dyrektora, została obdarowana przez przedstawicieli szkolnej społeczności, kwiatami, piosenką "Dyrektorskie tango" i życzeniami dalszej, owocnej pracy.
Uroczystość przygotowały opiekunki SU: p. Monika Wilczyńska i p. Mirella Bronowicka oraz p. Anna Klim