17 listopada 2017 r.

Pasowanie pierwszoklasistów

Niezwykle uroczystą oprawę miało dzisiejsze święto pierwszoklasistów - Pasowanie na Ucznia. Pierwszaki przygotowały z tej okazji bardzo ciekawą część artystyczną, którą rozpoczął odtańczony przez nich polonez. Ich goście - rodzice, wiceburmistrz Paweł Pirek, przedszkolaki, zerówkowicze i dzieci z kl. II - VII podziwiali ich śpiewających, pląsających i recytujących wiersze. Za sprawą przygotowanych przez ich wychowawczynię zadań, przekonaliśmy się, że potrafią już naprawdę wiele. Pasowania dokonała pani dyrektor Iwona Tłuczek. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez rodziców oraz koszulki od Urzędu Miejskiego.
Pierwszaki zakończyły ten radosny dzień poczęstunkiem „wyczarowanym” przez rodziców. Nad przygotowaniem i przeprowadzeniem uroczystości czuwała wychowawczyni kl. I - pani Beata Tłuczek.