22 grudnia 2017 r.

Szkolne jasełka

Ostatni dzień przed feriami świątecznymi upływa w naszej szkole w bardzo miłej atmosferze. Wychowawcy klas spotykają się z nami na spotkaniach wigilijnych, które przygotowujemy z pomocą naszych rodziców. Potem jest dzielenie się opłatkiem z kolegami i koleżankami z innych klas. Dzień kończy przedstawienie jasełkowe, na którym gościmy emerytowanych pracowników szkoły i rodziców.
Tegoroczni aktorzy jasełek to uczniowie klas: trzeciej, czwartej, piątej i drugiej. Przygotowane przez nich przedstawienie było naprawdę wspaniałe i wzruszające. Należą im się ogromne podziękowania za trud, który włożyli w odegranie swoich ról oraz piękne wykonanie kolęd i pastorałek.

Pragniemy podziękować za wsparcie rodzicom aktorów, zdajemy sobie sprawę, że bez Waszego zaangażowania nie osiągnęlibyśmy tak wspaniałych efektów.

To było piękne wprowadzenie w świąteczną atmosferę. Dziękujemy :)

Nad przygotowaniami do przedstawienia czuwały panie: Dorota Fojt, Teresa Sawicka i Ela Krzysztofik.